News Item: : Vidzemes F-3-K atklātais čempionāts - 2. posms
(Category: Galvenā)
Posted by al
Tuesday 30 May 2006 - 22:39:34

3. un 4. jūnijā Valmieras lidlaukā norisinājās Vidzemes atklātā čempionāta arī F3K klases lidmodeļiem 2.etaps.
Sestdien no paša rīta lidlaukā varēja vērot pūķu svētkus. Tūlīt pēc tam sacensības sāka juniori. Pūta diezgan nejauks vējš, kas nevarēja neietekmēt lidojumu gaitu un tāpēc no 12 dalībniekiem sacensību dienu nolsēdza vairs tikai 8. Sākotnēji sacensības notika divās grupās, taču, dalībnieku skaitam sarūkot, tika nolemts turpināt lidojumus vienā grupā. Pirmajā dienā junioriem notika 4 vingrinājumi. Tad, pēc neilga pārtraukuma, sacensības sāka senioru grupa. Visi 9 dalībnieki startēja vienā grupā. Diemžēl, kā tai dziesmā pār tiem nēģerēniem, pavisam drīz senioru palika tikai 8. Toties šie nolēma izlidot visus vingrinājumus pirmajā dienā un vakarā godam nosvinēt. Tā, nu jau gluži vēlu, mēs tikām pie kārotām desiņām un putojošās dziras. Nogaršojām arīdzan igauņu desiņas ar šokolādi un igauņu brūvētu alu. Pie ugunskura pārspriedām aizvadītās dienas notikumus. Lēnā garā apkopojām rezultātus un baudījām pavisam negaidīto salūtu. Cikos mēs devāmies pie miera - labāk neteikšu, taču no rīta, labi izgulējušies un atpūtušies, bijām gatavi jaunai sacensību dienai. Juniori, nu jau tikai 7, pabeidza atlikušos vingrinājumus.
f3k-2-206.jpg

Kādi tad bij šoreiz tie rezultāti? Senioru grupā bija gan paredzamas, gan neparedzamas lietas. Nevienam par pārsteigumu nebija igauņa Arne Ansper uzvara un Sergeja Timofejeva godam nopelnītā 2.vieta. Taču Edgara Koka (salauztā modeļa dēļ) nevisai veiksmīgais rezultāts nu nekādi nebija paredzams. Pārsteigumu mums visiem un arī pašam sev sagādāja Aleksandrs Sergejevs, kurš ierindojās 3.vietā. Junioriem viss bija no vienas puses intriģējošāk, jo sacensības norisinājās divās dienās, no otras puses vienkāršāk, jo pirmās dienas favorīti arī kopvērtējumā palika tie paši. Tiesa gan nelielas izmaiņas tomēr bija. 3.vietu ieguva Lauris Pumpurs. 2.vieta tika Jānim Ķīvīte, bet sacensību uzvarētājs junioru grupā šoreiz bija Aleksandrs Briedis.
 Sacensībām noslēdzoties labākie seniori sacentās kopā ar labākajiem junioriem. Un, kautgan oficiālie sacensību rezultāti bija zināmi, notika neparasta mērīšanās ar spēkiem. Šajās neparastajās sacensībās labākie bija Arne Ansper, Sergejs Timofejevs un Jānis Ķīvīte (juniors).
  Tad nu jāsaka, lai jums visiem veicās un uz drīzu redzēšanos
"Nākotnes Kausa" svētkos nākamajās brīvdienās!

Valmieras 2. etapa bildes / pictures from competition.

Rezultātu tabulas:
Junioriem
Senioriem
Kopvērtējums pēc 2. etapiemThis news item is from Lidmodelistu klubs Nākotnes Vanagi
( http://www.nakotne.com/news.php?extend.16 )