News Item: : Pēdējo dienu notikumu kopsavilkums
(Category: Galvenā)
Posted by al
Saturday 24 June 2006 - 22:36:58

Tikko atklājām, ka pēc "Nākotnes vanagu" rīkotā Glaiderfesta šai lapā nekas jauns netika rakstīts. Tas, protams, nenozīmē, ka šajā laikā nenotika nekas jauns un uzmanības cienīgs.
Turpinās jaunais projekts "Video/foto + helis". Kamēr lielais apgreids vēl ir tikai ceļā, puiši mēģināja iztikt ar to pašu. Ievērojami uzlabojās bilžu kvalitāte. Ar video gan pagaidām iet pagrūtāk. Taču problēmas ar stabilizāciju un "gravitāciju" lika sevi manīt - Andreja helis nogāzās turpat Spilves pļavā. Jāsaka gan, ka šoreiz tas nebija dikti "sāpīgi". Sarūgtināti par krešu mēs nolēmām relaksēties vizinoties ar motorlaivu pa Daugavu. Jāsaka, ka tai karstajā dieniņā tas bija kā balzams dvēselei. Šai sakarā liels paldies Oļegam par jautro izvizināšanu. Tas bija fantastiski!
Bez heļu "stādīšanas" Spilves lidlaukā tika lidināti arī citas klases modeļi. Tā Andrejs izmēģināja savu roku vadot Alekša FunataS 90. Protams, netika pamesti novārtā tie paši heļi - Aleksis, Andrejs un Oļegs bija diezgan bieži sastopami Spilvē. Kamēr Andrejs pamazām atgūstas no kreša radītā stresa, Aleksis ar savu Raptor 30 griež cilpas un muciņas, kā saka - čer adrenalīnu.
Un pēdējais jaunums - mūsu pulciņā ir jauniņais! Viņu sauc Raivis. Šo jauno lidmodelistu tad arī iesvētījām šodien Spelvē ar kārtīgu nitro šļācienu. Kā saka - pirmā pieredze. Raivis gan pagaidām vēl tikai mācās lidot ar mācībnieku, taču izskatās, ka no viņa sanāks kārtīgs lidmodelists. Laipni lūgts mūsu pulciņā!
24062006.jpg
Vasara Baltijā tikko kā sākusies, tā kā tiksimies lidlaukā! Paldies Andrejam par bildītēm, tie būs kā vienmēr šeit.This news item is from Lidmodelistu klubs Nākotnes Vanagi
( http://www.nakotne.com/news.php?extend.18 )