News Item: : Riga Fly-in 2006
(Category: Galvenā)
Posted by brigita
Sunday 20 August 2006 - 10:23:32

Šajā nedēļas nogalē, kad mūsu galvaspilsēta Rīga svin savu 805. dzimšanas dienu, Spilves lidlaukā notiek gadskārtējais aviamodelistu un lidošanas fanātu salidojums, ko rīko Latvijas aeroklubs. Tiek demostrētās pašbūvētās lidmašīnas, deltaplāni, paraplāni un arīdzan pavisam mazā aviācija - lidmodeļi: lidmašīnas, heļi. Uz Rīgu sabrauca viesi gan no Polijas, gan no Zviedrijas, Lietuvas un Vācijas.


Nemazāku interesi apmeklētāji izrādīja arī par pašiem mazākiem. Šeit sestdien varēja vērot biplānu Pittu, benzīnnieku Funtanas 90, pilotāžnieku Airfield One, Bossanovu, fanflajus, mazos elektriskos "leišukus", lielo elektrisko planeri, JeeBee un dažāda lieluma heļus. Atšķirībā no lielajiem "brāļiem" mazie cēlās gaisā par prieku publikai un rādīja savu prasmi. Lielāko sajūsmu izpelnījās, protams, JeeBee un lielais helis Raptor'90. Neiztika arī bez kādas gaisa cīņas, kas kā jau pienākas, beidzās ar viena modeļa krešu un ugunskuru Spilves laukā, bet otra modeļa triumfu. Par piemiņu no skaistā pasākuma jums paliek bildītes.

Mums prieks par izrādīto interesi par mūsu aizraušanos ar lidmodelismu. Pateicamies visiem, kas atnāca apskatīt un pavērot, atveda savas mazās atvasītes. Pateicamies arī pasākuma organizatoriem un Kārļa kungam personiski.

Vēl arī šodien visu dienu līdz plkst 17.00 Spilves lidlaukā jūs gaida JAK, Blaņiki, paraplāni, deltaplāni un citi tehnikas brīnumi.


This news item is from Lidmodelistu klubs Nākotnes Vanagi
( http://www.nakotne.com/news.php?extend.31 )