News Item: : Ādažu lidlauks, 18.novembris
(Category: Galvenā)
Posted by brigita
Tuesday 14 November 2006 - 20:10:07

Šodien, 18.novembrī, Ādažu pusē mums visiem tik labi zināmajā lidlaukā, paprāvs lidmodelistu un līdzjūtēju pulciņš svinēja valsts dzimšanas dienu ar kārtīgu tusiņu un palidošanu. Mums bija pat veseli trīs Aleksandri, kurus mīļi sveicām vārdadiena. Protams, pasākuma nagla bija atjaunotā Ādažu lidlauka jaunatklāšana. Šajā sakarā pateicamies SIA AvioRīga par viesmīlību un sadarbību. Mums bija patiess prieks redzēt, ka Ādažu lidlauks atdzimst un iegūst otru jaunību.


Izmēģināt jauno skrējceļu pulcējās visdažādāko lidmodeļu klašu lietpratēji. Pirmiem tas gods tika heļiem. Kamēr Andrejs visus priecēja ar sarežģītām pilotāžas figūrām, Oļegs pamanījās ar heli uztīt norobežojuma lenti. Labi ka skāde modelim izrādījās maza. Arī FuntanaS 90, ko lidināja viens no šīs dienas gaviļniekiem Aleksandrs no Rīgas, atzina jauno asfalta lējumu par gana labu. Ar prieku rullēja pa skrējceļu Jurija Airfield One un Oša F4 Phantom. Bens (Aivars Banders) no Dobeles lidināja savu jauno pašbūvēto pilotāžas lidmodeli. Un, protams, lieliskā Jee Bee! Vēl mūsu pulkā šodien bija arī F-3-K jaunie planeristi ar Gunāru no Valmieras, kas pat pamanījās sarīkot ekspress sacensību tūri. Šodien bija arī vairāki līdzjūtēji un tusētāji. To starp Juris Geide no Kuldīgas, Juris Belovs no Ādažiem un vairāki rīdzenieki un jūrmalnieki. Neiztika arī bez leišuku lidināšanas, bez kuriem nu vairs mums nav iedomājams neviens pasākums
Šodienas bildes
Tā nu mēs šodien labi satusējām un palidojām. Paldies AvioRīga par sadarbību, visiem, kas šodien atbrauca uz Ādažiem, paldies sveicējiem. Tiksimies Ziemassvētkos!
Gee Bee lidojums


This news item is from Lidmodelistu klubs Nākotnes Vanagi
( http://www.nakotne.com/news.php?extend.46 )