News Item: : Tucson Aerobatic Shootout 2006
(Category: Galvenā)
Posted by al
Sunday 24 December 2006 - 22:41:57


Tucson Aerobatic Shootout vienmēr ir elpas aizraujošs pasākums gan priekš skatītājiem, gan pilotiem. Šīs starptautiskās aerobātikas sacensības notiek ļoti skaistā un šad tad vējainajā Tuksonas tuksnesī Arizonas štatā, ASV. Šogad šis šovs tika rīkots jau piekto reizi. Sacensību Ģenerālsponsors - Desert Aircraft. Šogad pasākums notika no 25. līdz 29.oktobrim Tucson International Modelplex Park Association lidlaukā, kas ir blakus Saguaro nacionālajam parkam. Piloti ieradās no visas pasaules, lai sacenstos vienā no prestižākajiem aerobātikas sacensībām. Par galveno balvu $12,000 dolāru un $85,000 naudas un dāvanu vērtībā sacentās 63 piloti. Sacensību dalībnieki ieradās no Puerto Riko, Šveices, Vācijas, Jaunzēlandes, Kanādas, lai sacenstos ar labākajiem Amerikas pilotiem no Floridas, Ohaio, Ilinoisas, Virdžinijas, Miāiganas, Arkanzasas, Indiānas, Luiziānas, Teksasas, Vašingtonas, Nevadas, Kalifornijas un Arizonas. Lielais dalībnieku skaits liecināja, ka gaidāmas saspringtas sacensības, kas arī sevi attaisnoja.
Labas sacensības un labs laiciņš.
Piecu sacensību dienu laikā vairāki starpgadījumi var pilotiem atņemt drosmi. Laika apstākļi var ļoti iespaidot pilotu sniegumu, bet šogad viss bija lieliski. Gandrīz visas sacensības notika jaukā laikā ar mērenu vēju. Vienīgi svētdien bija neliels lietus, kas traucēja pilotus, bet tas, spriežot pēc rezultātiem, netika manāms.
Dažreiz arī gadījās, ka modeļi netīšām pieskārās zemei sacensību laikā. Tā vienā no pirmā riņķa lidojumiem Marks Lesebergs nedaudz neaprēčināja augstumu, kā rezultātā tika pieščirts rezultāts nulle un izstāšanās no pattern flying sacensībām. [Maigi teikts. Te jāsaprot, ka modelis tika sadauzīts driskās. Brigitas piezīme] Å is atgadījums neatturēja Marku no skatītāju izklaidēšanas divos Freestyle lidojumos ar lienētu modeli.
Svētdienas Freestyle pirmā riņča lidojumā Jeffrey Szueberg Juniors izpildīja asus piruetus, kad viņa modelis lidojumā zaudēja spārnu un ar to arī beidzās viņa 4 minūšu freestyle lidojums. Līdzīgi kā Lesebergs, Jeffrey piedalījās pēdējā freestyle lidojumā ar lienētu modeli, ko skatītāji augstu novērtēja.
Uzvarētāji
Pēc rūpīgas rezultātu apkopošanas podesta augstāko pakāpienu ieņēma Mark Leseberg Juniors, kurš pārspēja otrās vietas ieguvēju Quique Somezini ar 4.58 punktu pārsvaru. Jason Noll ieņēma trešo vietu, kam sekoja Frazer Briggs un Jason Shulman, kurš noslēdza pirmo piecinieku. Tikai 87 punkti ščīra pirmās un piektās vietas ieguvējus.
Četru minūšu Freestyle lidojumos Quique Somezini izcīnīja pirmo vietu, kam sekoja Kyle Woyshnis otrajā vietā ar 4.7 punktu atšķirību. Jason Noll ieņēma trešo vietu, bet Jean-Claude Spillmanns no Šveices, ierindojās ceturtajā vietā.
Lai iegūtu vairāk informācijas par sacensībām, apmeklējiet Desert Aircraft mājas lapu. Pasākumu filmēja brigāde populārākā ASV radiovadāmo modeļu forumu portāla RC Universe. Å ie puiši veica lielisku darbu un atļāva savu DVD disku brīvi izplatīt interesentu starpā. Å is disks ir arī pieejams mūsu lapā.
Tucson Aerobatic Shootout 2006 (1 daļa)
Tucson Aerobatic Shootout 2006 (2 daļa)
Tucson Aerobatic Shootout 2006 (3 daļa)
Tucson Aerobatic Shootout 2006 (4 daļa)
Tucson Aerobatic Shootout 2006 (5 daļa)

(Faili ir pieejami reģistrētajiem lietotājiem)


This news item is from Lidmodelistu klubs Nākotnes Vanagi
( http://www.nakotne.com/news.php?extend.52 )